حضور شرکت نقش اول کیفیت در جمع شرکت های برتر ایرانی

  • event 0/11/05
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
در بیست و چهارمین همایش شرکت های برتر ایرانی، شرکت نقش اول کیفیت موفق به کسب رتبه ۱۷۷ از نظر میزان فروش و درآمد و کسب رتبه نخست در گروه ارتباطات و مخابرات شرکت های غیر هولدینگی ارتباطات و مخابرات شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت، بیست و چهارمین همایش شرکت های برتر ایرانی با حضور مسئولین کشوری و لشکری و سخنرانی تنی چند از مدیران و معاونین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، سازمان مدیریت صنعتی، مرکز رتبه بندی شرکت های برتر ایرانی و شرکت ملی صنایع پتروشیمی و معرفی شرکت های برتر ایرانی سال ۱۴۰۰ در مرکز همایش های سازمان صداوسیما برگزار شد.

در این دوره از رتبه بندی های شرکت های برتر ایرانی که براساس مستندات سال مالی ۱۳۹۸-۱۳۹۹ صورت گرفت، شرکت نقش اول کیفیت به عنوان بزرگترین شرکت وابسته به همراه اول در گروه ارتباطات و مخابرات و در جمع شرکت های هولدینگی رتبه پنجم و در گروه شرکت های غیرهولدینگی رتبه اول را کسب کرد.

براساس این گزارش همچنین شرکت نقش اول کیفیت در بیست و چهارمین سال رتبه بندیIMI-۱۰۰ رتبه ۱۷۷ را در میان ۵۰۰ شرکت برتر ایران را کسب کرده که در مقایسه با سال گذشته که رتبه ۱۸۴ را کسب نموده بود ۷ پله ارتقاء پیدا کرده است.

گفتنی است، تولید اطلاعات در مورد بنگاه های اقتصادی کشور و شفاف سازی فضای کسب و کار، رتبه بندی شرکت ها از نظر میزان اثر گذاری در اقتصاد ملی، گسترش رقابت بین بنگاه های اقتصادی و استفاده از نتایج رتبه بندی برای کمک به برنامه ریزی اقتصادی در کشور از مهم ترین اهداف و رتبه بندی شرکت های برتر ایرانی که شرکت نقش اول کیفیت هر ساله در آن حضور یافته، مطرح شده است.