همراهی همکاران نقش اول کیفیت با عزاداران حسینیه اعظم زنجان

  • event 1/05/19
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
با هدف افزایش ظرفیت و پوشش حداکثری شبکه همراه اول در بزرگترین اجتماع حسینی یک سایت اضطراری تلفن همراه توسط شرکت نقش اول کیفیت در محل حسینیه اعظم زنجان مستقر و راه اندازی شد.

 

به گزارش روابط عمومی، شرکت نقش اول کیفیت همراه با عزاداران و عاشقان حسینی و با یک برنامه ریزی مناسب اقدام به آماده سازی و راه اندازی یک سایت اضطراری در حسینیه اعظم زنجان در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی نموده است.

در این تلاش چند روزه که برای تقویت و پوشش هر چه بهتر شبکه بزرگترین اپراتور ایران در محل تجمع عزادران حسینی صورت گرفته است، تیم پروژه سایت های اضطراری کشوری با کمک همکاران تیم های پشتیبانی فنی و راه اندازی و همچنین همکاران محترم در پروژه های طراحی و بهینه سازی، انتقال و دیگر تیم های فنی و ستادی شرکت نقش اول کیفیت نقش شایانی داشته اند که با حمایت های اداره کل مناطق و اداره طراحی و بهینه سازی همراه اول و عوامل فنی مخابرات استان زنجان به سرانجام رسید.

گفتنی است، شرکت نقش اول کیفیت هر ساله در راستای انجام ماموریت های خود بخصوص در رویدادهای مهم ملی و مذهبی همچون فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، اقدام به راه اندازی سایت های اضطراری تلفن همراه برای کسب رضایت مشترکین همراه اول می نماید که امسال هم این امکان را برای زائران حسینی فراهم آورده است.