حضور فعال شرکت نقش اول کیفیت در پنجمین نمایشگاه کار ایران

  • event 1/11/04
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
شرکت نقش اول کیفیت در پنجمین نمایشگاه کار ایران که از پنجم الی هفتم بهمن ماه سال جاری در مرکز نمایشگاهی برج میلاد برگزار می‌گردد، حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی، در این دوره از نمایشگاه کار ایران، شرکت نقش اول کیفیت با برگزاری برنامه‌ها و کارگاه‌های تخصصی توسط تعدادی از مدیران و کارشناسان و معرفی مشاغل مختلف شرکت برای جذب و استخدام حضوری فعال خواهد داشت.

ارتقای سطح آگاهی از برند و ارتقای برند کارفرمایی، معرفی خدمات شرکت به کارجویان بالقوه، ایجاد ارتباط و شبکه ارتباطی با کارجویان و سایر شرکت‌های بزرگ از اهداف اصلی و دریافت رزومه کارجویان، تسهیل فرآیند جذب و استخدام به‌خصوص نیروهای تازه ‌فارغ‌التحصیل از دیگر برنامه‌های حضور شرکت نقش اول کیفیت در پنجمین نمایشگاه کار ایران مطرح شده است.

شرکت نقش اول کیفیت در دو دوره قبلی نمایشگاه کار ایران حضور یافته که در این دوره هم ضمن ارائه شناخت واقع‌بینانه به کارجویان نسبت به مشاغل و ساختار سازمانی، تأکید بر یادگیری و رشد در NAK و نمایش توانمندی‌های نیروی انسانی در ابعاد مختلف فنی، حضور پیدا خواهد نمود.

گفتنی است، بازدید از غرفه شرکت نقش اول کیفیت در پنجمین نمایشگاه کار ایران واقع در برج میلاد، مرکز نمایشگاهی ، سالن B، غرفه 94 از ساعت 10:00 الی 17:00 مورخ 5 الی 7 بهمن ماه برای عموم آزاد می‌باشد.