نگاه کلی

نقش اول کیفیت، یک شرکت ارائه‌دهنده سرویس‌های مدیریت شده مخابراتی و فناوری اطلاعات با هدف بومی‌سازی ارائه خدمات فنی و مهندسی صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در سال ۱۳۹۰ تأسیس گردید. خدمات این شرکت شامل مدیریت فعالیتهای مورد نیاز در سراسر چرخه عمر خدمات مخابراتی و فناوری اطلاعات می باشد. اهم این فعالیتها طراحی، پیاده سازی و نگهداری خدمات؛ اجرای پروژه ها به صورت کلید در دست (Full Turn key) چه بصورت پیمانکاری و چه بصورت مشارکت سرمایه گذاری می باشد که منجر به کاهش ریسک عملیاتی، ارتقا تعالی عملیاتی، کاهش چشمگیر هزینه های عملیاتی و سرمایه‌ای و در نهایت تضمین و ارتقا قابلیت اطمینان مشتریان کلیدی ما شده است. نقش اول کیفیت یک شرکت فراهم‌کننده سرویس‌های مدیریت شده مخابراتی می‌باشد.

بکار گیری نیروی انسانی کارآمد، جوان و با انگیزه داخلی در کنار بهره‌مندی از دانش و فناوری روز جهانی به عنوان محرک اصلی ارائه خدمات به همراه استفاده از سیستمها و فرآیندهای مدرن تضمین کننده ارائه خدمات مطلوب و بهبود مستمر آن می باشد. 

 

ارزش های کلیدی

 

مشتری مداری

 

چالاکی

 

مسئولیت پذیری

 

اعتماد

 

کار گروهی و تعالی

ارزش های ما قطب نمای ما برای یافتن مسیر درست می باشد. ما به اصول و مسئولیت پذیری در قبال تعهدات خود پایبندیم.اصول و سیاست های ما، هدایتگر ساز و کار شرکت در تعامل با همکاران، مشتریان و شرکت ها می باشد.

 

چشم انداز ما

بهترین شرکت سرویس های مدیریت شده مخابراتی در کلاس جهانی، تولید ارزش از طریق خلاقیت و نوآوری و ارائه بهترین خدمات به مشتری

شرکت نقش اول کیفیت، خدمات مدیریت شده مخابرات و فناوری اطلاعات در کلاس جهانی را که با استفاده از نوآوری و دانش، خلق ارزش نموده و بهترین تجربه را برای مشتری رقم می‌زند، ارائه می دهد.

 

ماموریت ما

شرکت نقش اول کیفیت، سرویس های مدیریت شده مخابراتی را در کلاس جهانی به مشتریان و سهامداران عرضه می نماید.

این شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص داخلی و خارجی، زیرساخت ها، فرآیندهای بروز و سیستم‌هایی در سطح کلاس جهانی در جهت تحقق اهداف عالی سیستم‌های مدیریت یکپارچه گام برداشته است و با ارائه خدمات مدیریت شده مخابرات و فناوری اطلاعات در کلاس جهانی به مشتریان و سهامداران خود ارزش‌آفرینی می‌نماید.

 

اهداف سازمانی

 

ارائه خدمات نوین در زمینه مخابرات در کلاس جهانی

 

توسعه منابع انسانی هم راستا با خلق دانش و نوآوری

 

پیشرو در ارائه خدمات مخابراتی به کلیه ذینفعان

 

دانلود کاتالوگ شرکت نقش اول کیفیت