نگاه کلی

نقش اول کیفیت، یک شرکت ارائه‌دهنده سرویس‌های مدیریت شده مخابراتی و فناوری اطلاعات با هدف بومی‌سازی ارائه خدمات فنی و مهندسی صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در سال ۱۳۹۰ تأسیس گردید. خدمات این شرکت شامل مدیریت فعالیتهای مورد نیاز در سراسر چرخه عمر خدمات مخابراتی و فناوری اطلاعات می باشد. اهم این فعالیتها طراحی، پیاده سازی و نگهداری خدمات؛ اجرای پروژه ها به صورت کلید در دست (Full Turn key) چه بصورت پیمانکاری و چه بصورت مشارکت سرمایه گذاری می باشد که منجر به کاهش ریسک عملیاتی، ارتقا تعالی عملیاتی، کاهش چشمگیر هزینه های عملیاتی و سرمایه‌ای و در نهایت تضمین و ارتقا قابلیت اطمینان مشتریان کلیدی ما شده است. نقش اول کیفیت یک شرکت فراهم‌کننده سرویس‌های مدیریت شده مخابراتی می‌باشد.

بکار گیری نیروی انسانی کارآمد، جوان و با انگیزه داخلی در کنار بهره‌مندی از دانش و فناوری روز جهانی به عنوان محرک اصلی ارائه خدمات به همراه استفاده از سیستمها و فرآیندهای مدرن تضمین کننده ارائه خدمات مطلوب و بهبود مستمر آن می باشد. 

 

ارزش های کلیدی

 

مشتری مداری

 

چالاکی

 

مسئولیت پذیری

 

اعتماد

 

کار گروهی و تعالی

ارزش های ما قطب نمای ما برای یافتن مسیر درست می باشد. ما به اصول و مسئولیت پذیری در قبال تعهدات خود پایبندیم.اصول و سیاست های ما، هدایتگر ساز و کار شرکت در تعامل با همکاران، مشتریان و شرکت ها می باشد.

 

چشم انداز ما

بهترین شرکت سرویس های مدیریت شده مخابراتی در کلاس جهانی، تولید ارزش از طریق خلاقیت و نوآوری و ارائه بهترین خدمات به مشتری

شرکت نقش اول کیفیت، خدمات مدیریت شده مخابرات و فناوری اطلاعات در کلاس جهانی را که با استفاده از نوآوری و دانش، خلق ارزش نموده و بهترین تجربه را برای مشتری رقم می‌زند، ارائه می دهد.

 

ماموریت ما

شرکت نقش اول کیفیت، سرویس های مدیریت شده مخابراتی را در کلاس جهانی به مشتریان و سهامداران عرضه می نماید.

این شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص داخلی و خارجی، زیرساخت ها، فرآیندهای بروز و سیستم‌هایی در سطح کلاس جهانی در جهت تحقق اهداف عالی سیستم‌های مدیریت یکپارچه گام برداشته است و با ارائه خدمات مدیریت شده مخابرات و فناوری اطلاعات در کلاس جهانی به مشتریان و سهامداران خود ارزش‌آفرینی می‌نماید.

 

اهداف سازمانی

 

ارائه خدمات نوین در زمینه مخابرات در کلاس جهانی

 

توسعه منابع انسانی هم راستا با خلق دانش و نوآوری

 

پیشرو در ارائه خدمات مخابراتی به کلیه ذینفعان

 

دانلود کاتالوگ شرکت نقش اول کیفیت

 

اگر می خواهید از لوگوی  شرکت نقش اول کیفیت استفاده نمایید، می توانید فایل لوگو را در اندازه های مختلف از اینجا دانلود کنید.دانلود لوگو